Usługi - Aktualizacja strony internetowej WordPress

Zapewniamy usługę regularnych aktualizacji silnika, motywu oraz wtyczek, dla zapewnienia bezpieczeństwa, wydajności i zachowania funkcjonalności WordPressa. Zajmujemy się również aktualizacją treści, dodawaniem nowych stron, sekcji lub produktów w sklepie internetowym WooCommerce.

Dlaczego strona WordPress powinna być zawsze aktualna?

Strona internetowa korzystająca z nieaktualnej wersji WordPressa może być podatna na ataki hakerskie, doświadczać problemów z wydajnością oraz ryzykować utratę funkcjonalności lub całkowitego zawieszenia działania.

Aktualizacje WordPressa obejmują nie tylko główne aktualizacje silnika i jego funkcji (major core updates), takie jak wersje 6.3, 6.4, 6.5, 6.X, lecz także mniejsze wydania konserwacyjne (minor core updates), które zawierają drobne zmiany, poprawki zabezpieczeń i aktualizacje plików tłumaczeniowych, np. wersje 6.3.1, 6.3.2, 6.3.3, 6.3.X.

Ważne jest regularne aktualizowanie WordPressa, w tym zarówno głównych aktualizacji silnika, jak i mniejszych wydań konserwacyjnych. Podobne aktualizacje powinny być wykonywane również dla motywu i wtyczek, aby zapewnić pełną zgodność i bezpieczeństwo strony.

Należy także monitorować stan elementów infrastruktury serwerowej m.in. PHP oraz bazy danych i dbać o ich aktualizacje do aktualnie wspieranych wersji.

Co zyskujesz zlecając nam aktualizację strony?

  • Zwiększone bezpieczeństwo
  • Lepszą wydajność
  • Nowe funkcjonalności
  • Unikasz długu technologicznego
  • Wsparcie ekspertów

Autorski proces aktualizacji strony WordPress

Przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian na stronie tworzymy kopie bezpieczeństwa oraz dokładnie sprawdzamy wszystkie aktualizacje na specjalnie przygotowanym środowisku testowym. Dzięki temu mamy pewność, że żadne nieprzewidziane problemy nie wystąpią na Twojej stronie po aktualizacji.

W pierwszej kolejności aktualizujemy krytyczne komponenty dla których pojawiły się znane luki bezpieczeństwa. Lista luk wraz z oceną ryzyka udostępniania jest np. w witrynie WPScan lub w bazie podatności CVE. Z nami nie musisz martwić się o monitoring strony pod kątem zagrożeń, ponieważ zajmujemy się tym za Ciebie.

Dodatkowo raz w miesiącu przeprowadzamy aktualizacje WordPressa, używanego motywu oraz wtyczek, aby utrzymać stronę internetową w optymalnej kondycji i zapewnić bezpieczeństwo oraz wydajność. Po każdej czynności sprawdzamy jak aktualizacje wpłynęły na szybkość ładowania strony, porównujemy wersje strony z przed aktualizacji. Na zakończenie otrzymujesz od nas raport z przebiegu aktualizacji i stanu witryny.

Możesz również zamówić u nas jednorazową usługę aktualizacji strony lub wykonanie audytu technicznego strony internetowej.

Zaktualizowaliśmy już setki stron firmowych, portali oraz e-commerce. Znamy potencjalne wyzwania związane z aktualizacją oraz rozwojem witryn i potrafimy sobie z nimi radzić z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nasze doświadczenie pozwala nam śmiało kierować się w kierunku sukcesu każdego projektu, niezależnie od jego skali i złożoności. Nie musisz inwestować pieniędzy na nową stronę!

Jerzy, CEO webtasky.

Eksperci od aktualizacji stron WordPress & WooCommerce

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w aktualizowaniu i zarządzaniu stronami opartymi o CMS WordPress. Trafiały do nas również strony, które zostały niepoprawnie zaktualizowane przez inne firmy lub freelancerów i przestawały działać. Radzimy sobie też z takimi przypadkami.

Co wyróżnia aktualizacje przeprowadzane przez nas zespół?

  • Indywidualne podejście do projektu. Nasz zespół dopasowuje proces aktualizacji do specyfiki każdego projektu, ustalając priorytety i kierując się indywidualnymi potrzebami klienta.
  • Szybka reakcja i wsparcie. Zapewniamy szybką reakcję i wsparcie klientom w przypadku problemów związanych z aktualizacją. Nasz zespół jest gotowy do szybkiego działania, aby rozwiązać wszelkie problemy i zagwarantować ciągłość działania strony internetowej.
  • Optymalizacja wydajności i SEO. Oprócz samej aktualizacji, dbamy również o optymalizację wydajności i pozycjonowanie stron (SEO). Dzięki temu, po aktualizacji, witryna nie tylko działa sprawnie, ale także może osiągnąć wyższą widoczność w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na większy ruch i lepsze rezultaty biznesowe.

Skontaktuj się z nami - Zleć nam aktualizację swojej strony internetowej

Podaj swoje dane kontaktowe oraz adres strony. Skontaktujemy się, aby porozmawiać o aktualizacji Twojego WordPressa.