O nas - Eksperci od WordPressa

Wierzymy, że naszą największą wartością jest podejście oparte na partnerskiej współpracy, skupione na zrozumieniu potrzeb biznesowych naszych klientów.

Od początku naszej działalności specjalizujemy się w rozwijaniu stron internetowych i sklepów online przy użyciu systemu zarządzania treścią WordPress. Nasza dogłębna znajomość tej platformy umożliwia nam nie tylko wykorzystywanie jej standardowych funkcji, ale również pozwala na tworzenie unikalnych rozwiązań i integracji.

Jesteśmy globalnym zespołem, operującym zdalnie i stosującym metodykę agile. Wykorzystujemy zaawansowane narzędzia do zarządzania projektami, co umożliwia nam efektywną koordynację działań i dostarczenie projektów na czas.

Realizacji WordPress & WooCommerce
100+
Dedykowanych integracji
20+
Lat doświadczenia
12+

Wartości, które budują zaufanie, tworzą naszą drogę do sukcesu

W sercu naszej działalności leżą wartości, które definiują naszą kulturę i sposób pracy. Przejrzystość, szczerość i otwarta komunikacja stanowią fundament naszych relacji z klientami. Poznaj bliżej to, co jest dla nas naprawdę istotne i jak wpływa na nasze działania.

  • Przejrzystość. Dążymy do absolutnej przejrzystości w naszych działaniach, zapewniając naszym klientom klarowne i zrozumiałe informacje na każdym etapie współpracy.
  • Komunikacja. Utrzymujemy otwartą i szczerą komunikację z naszymi klientami, aby budować zaufanie i zapewnić pełne zrozumienie celów i potrzeb.
  • Współpraca i partnerstwo. Angażujemy się w projekty z pasją, czując się współodpowiedzialni za ich sukces i rozwój.

Kierownictwo

  • Founder & Head of WordPress

    Jerzy Kozieł

    Founder / CEO

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Social Media